La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

0

dorośli panowie a się kłócą komu lepiej komputer świeci.

5

@Hubsao dlatego powinieneś napisać pełnoletni a nie dorośli :D

konto usunięte

2

@Hubsao nikt się nie kłóci pelikanie
@Transu96 xD

0

@Rust_Cohle no najłatwiej się tak wytłumaczyć z głupoty

konto usunięte

0

@Hubsao no najłatwiej nie odpisać jak mi proponowales zakład o kasę w sprawie walki A.Jedrzejczyk, a ja pytam czy 5dyszek może byc :D

No nie moja wina, ze tego nie wyłapałś :D co Ci poradzę na to

0

@Rust_Cohle nie było mnie od wczoraj :) dawaj o 500 zł

2

@Hubsao Przecież cała ta dyskusja jest pełna szydery...

konto usunięte

0

@Hubsao ta o 500 jak ty masz tu konto 160dni i później ja się muszę wywiązać z zakładu, a oponent nie xd

Ile ja juz tu zakładów wygrałem i później przepadali jak kamień w wode.
O 5dych symbolicznie mogę się założyć

0

@Kinginiesta na poziomie chłopaczka 12 letniego

0

@Rust_Cohle co ma ile dni tu jestem? :D argument na poziomie podstawowki a ty dorosły chłop.

konto usunięte

2

@Hubsao no i nawet szydery na poziomie 12letniego chłopaczka nie wyłapałes :D widzisz jak to jest z tobą

0

@Rust_Cohle ale ty bredzisz chłopie :)

konto usunięte

1

@Hubsao No nie na poziomie podstawówki tylko właśnie całkiem logiczny. To tak jak ja założę nowe konto i zakładam się z kimś o tysiaka mając z tyłu głowy, ze przecież jeśli przegram to i tak jeden ciul bo nic nie trace. Konto się zrobi nowe itd.

Oczywiście nie oskarżam Cię o to, ale tak jak mowie już parę osób się nie wywiązało z zakładu ze mną tutaj, a gdybym to ja przegrał, to by jako pierwsi podawali numery kont na pw do wpłaty.

No z takim @Janiama czy @JimMorrisonFCB mógłbym spokojnie się zakładać o takie kwoty. Mam nadzieje, ze czaisz o co kaman.

2

@Hubsao Pan dorosły się znalazł :) uwielbiam takie teorie :)

0

@Rust_Cohle no to nie pisz do mnie takich farmazonów :d nie jestem jakiś przygłup żeby proponować zakład i się z niego nie wywiązać.

konto usunięte

0

@Hubsao juz nie jeden tak pisał na tej stronie :D
I żądnych farmazonów tu nie piszę

1

@Rust_Cohle przecież mogę przeleć to siano przed zakładem osobie której ufasz a ona mi odeśle po jak wygram :) no ale każda wymówka jest dobra haha

konto usunięte

0

@Hubsao wymówka? No to jak zrobisz tak z @Janiama i Pan Maciej się zgodzi "przetrzymać pulę nagród :D" to nie ma sprawy

1

@Hubsao dobra to prześlijcie mi, ludzie mi tu ufają

konto usunięte

0

@Hubsao zrobimy cos w stylu, ze tydzień przed walka wpłacamy hajs do Pana Macieja i jeśli wygra Zhang to ja zgarniam pulę 1000zł, a jeśli Jędrzejczyk to ty?

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rust_Cohle Przecież ta Wasza dyskusja zaraz poleci :D hazard na stronie :D

0

@Rust_Cohle tylko ze ty napisałeś że Aśka dostanie oklep :D ja napisałem że walka będzie wyrównana, skończy się na punkty i zdecydują detale i o to miał byc zakład.

konto usunięte

0

@Kinginiesta jak tu są reklamy buków czyli hazardu xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?