- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
shinthps
7
@Kgorecki2500 jakie złodziejstwo i jaka niemoralność? ktoś tworzy produkt i ma prawo sobie z... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
0
Odswiezłem sobie program ''najlepsza liga świata'' w kanale sportowym. Trzeba powiedzieć, że Kowal znowu nie dojeżdża. Wymyśla sobie jakieś mecze, gdzie myli etapy LM, a nawet wynik:
''Pamietajmjy, że Pep Guardiola eliminował już Real Madryt 2-3 lata temu to był półfinał ligi mistrzów, tam 3-1 dla Man.City''
Eliminował w sezonie 2019-20 w 1/8 w dwumeczu. Może się czepiam, ale wypadałoby się trochę przygotować. Jak Glen go zgasił, ale Carlo potrafił ograć Guardiolę na poziomie 1/2 LM 0-4'' - Kowal odpowiada. ''No, ale to wiesz... '' Gleń powinien mu odpowiedzieć, no wiesz, nie wiem. Generalnie zauważyłem, że Kowal jak nie ma argumentów, to albo wymyśla sobie jakieś mecze z kosmosu, albo mówi ''No, tak, ale wiesz...'' Czyli argumentacja zerowa.
Druga postać która coraz bardziej mnie irytuje w kanale sportowym to Janusz Michalik, to ten z którym jest łączenie z USA. Gość kwestionuje Guardiolę na poziomie 12-latka.
''Guardiola ostatni raz wygrywał Ligę Mistrzów z 10 lat temu, ale to z tą WIELKĄ Barceloną, to wiesz...''
Bo to wcale nie jest tak, że to on stworzył tego potwora jakim była Barca w sezonie 2010-11 i generalnie w latach jego pracy 2008-2012. Tylko uderzanie w ten slogan super pokolenie, samograj. No tak to nie on wymyślił Busquesta, to nie on miał jaja oby odstawić Ronaldinho, to nie z nim Messi wygrał swoją pierwszą złotą piłkę w karierze i potem seryjnie kolejne. To nie Guardiola zastał burdel w klubie który przegrał X2 mistrzostwo Hiszpanii na rzecz Realu Madryt. Chyba nawet przejmował zespół, który zajął 3 miejsce w La Liga:
1.R.Madrid
2.Villarreal
3.Barca
Jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale chyba tak właśnie było. Najłatwiej udrzać po latach sukcesów, tryplet, X2 LM i tak dalej w tony, że to był samograj. Tym większa zasługa Guardioli, bo jeśli zespół wygląda jak samograj to znaczy, że wbrew pozorom trener wykonał kapitalna robotę. Tworząc ten samograj, który się ogląda z przyjemnością. Taki Szach-Mat z mojej strony w stronę tych pseudo ekspertów. Wyłączając z tego grona Bartka Glenia, którego się z przyjemnością słucha. Natomiast Kowal i Michalik to jedno wielkie nieporozumienie...
1
@AmigoBlancos Mnie i tak najbardziej bawią pytania z czatu albo memy od Pola :D
0
@Bartas7VeB
FanWidokuZOnkaMichałaPola pyta :D
0
@AmigoBlancos Michalik jest bardzo dobry, klasa wyżej od większości ekspertów z Polski i świetne przygotowanie. Dużo lepiej mi się go słucha niż Cwiakaly, który jest bdb jaki drugi komentator ale jako ekspert - średni. A Guardiola mimo świetnych zespołów jakie budował od 10 lat nie wygrał LM - i ja wiem, że to jest też kwestia szczęścia, natomiast w zasadzie nie było nawet roku, w którym można by powiedzieć że jego drużyna odpadła, ale wizualnie prezentowała się najlepiej.
0
@El Madridista.
Mnie bawi mówienie, że Guardiola w Barcy miał samograj. Bo to kompletna bzdura. Guardiola stworzył wielką Barcelonę.
0
@Bartas7VeB Pol:" Wczoraj widziałem takiego mema".
0
@AmigoBlancos co nie zmienia faktu, że poza Barceloną do tej pory nie potrafi wygrać LM. City też wielką drużyna jest, i nie odbieram mu tego, że to on ją zbudował, ale jednak ciągle czegos brakuje do podniesienia najważniejszego Pucharu.