La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

1

Kto by pomyślał, że majówkowe słońce przy dosyć niskiej temperaturze jakna maj spali Ci plecy i będziesz umierał :D

konto usunięte

0

@kuz Jak świeci słońce to temperatura nie ma znaczenia. W teorii to najłatwiej opalić się jak śnieg leży, bo biały kolor odbija promienie słoneczne.

1

@kuz niskiej temperaturze jak na maj? Wczoraj w słońcu było ze 30 stopni :D

konto usunięte

9

@Bykunn ta 40 od razu :D

2

@Rust_Cohle w słońcu myśle spokojnie było grubo ponad 30, zostaw termometr na słońcu w południe i przekonaj się sam

konto usunięte

0

@MysticCat Termometr ma to do siebie, że się nagrzewa i przez to przekłamuje rzeczywistą temperaturę. Dlatego w upalne lata w słońcu czasem pokazują nawet z 50 stopni. Nie było wczoraj 30 stopni, nawet w słońcu.

1

@Rust_Cohle w cieniu było 20 to w słońcu spokojnie 30 dogrzewało:D
@TheNekro94 nawet jak było 25 to i tak jest bardzo ciepło. W majówkę czasami ledwo co się śnieg topił

konto usunięte

5

@Bykunn To, że było bardzo ciepło to prawda ;) Ale wątpię, że było 30 w słońcu, bo to było po prostu przyjemne ciepło, a nie palące.

1

@TheNekro94 Okej, w takim razie dane ze stacji IMGW są błędne ;) Ile to się człowiek może nauczyć na La rambla

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?