La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

12

Linie lotnicze Qantas planują uruchomienie w 2025 najdłuższej samolotowej trasy łączącej Londyn z Sydney. Pasażerowie podczas jednego lotu zobaczą dwa wschody słońca. I to wszystko bez przesiadek. Lot ma trwać 20 godzin i będzie niewiele dłuższy niż podróż pociągiem PKP ze Świnoujścia do Przemyśla [spidersweb.pl]

Może zamiast budować gigalotnisko powinniśmy się skupić na rozwijaniu połączeń kolejowych. Trochę to jednak wstyd, że z Krakowa do Zakopanego jedzie się teraz dłużej niż przed II wojną światową.

3

@Przemek2323 +1. Jesteśmy za biedni na masowe lotnicze połączenia wewnątrz kraju a kolej wysiłkiem bo wysiłkiem ale dałoby się zmodernizować

1

@Przemek2323 20h lotu to musi być dramat... ja z Londynu leciałem z przesiadką do Sydney właśnie. W Chinach miałem "przerwę", ale i tak te dwa loty po prawie 10h to mordęga.

1

@Przemek2323 znaczy z Krk do Zakopanego wgl cięzko dojechać :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?