- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
2
Jak ktoś chce dzisiaj zarobić niezła kasę, to proponuję postawić na Czarnych Słupsk. Lider po rundzie zasadniczej przegrał że Śląskiem 2 mecze. Dość wysoko.
Dzisiaj jest mecz we Wrocławiu i jak WKS wygra, to awansuje do finału.
Ogólnie myślę, że Śląsk wygra, ale...kurs na Fortunie, to aż się prosi o obstawienie. 15 zł za postawione 1 zł dają xD
Przecież Czarni muszą dzisiaj pokazać najlepszego możliwego kosza. Oni MUSZĄ to wygrać i nie będzie moim zdaniem dominacji. Jak ktoś postawi 100 zł, to może wygrać kurde 1500 zł xD
Owszem Śląsk faworytem, ale takie 2:1 a nie aż tyle
0
@michal26 Nie radze to bedzie kolejny gwałt z strony Śląska i szkoda mi Czarnych:D Czarni u siebie nie wyszli z -20
0
@takisobiektos no zobaczysz,że Czarni zagrają teraz naprawdę dobry mecz.
Liczę na wygraną Śląska, ale...zwycięstwo podopiecznych Urlepa nie jest oczywiste
0
@michal26 Rozumiem jakby Czarni dali jakikolwiek argument, ale kompletnie nic. Nie zdziwi mnie kolejny pogrom 20-30 punktami;
0
@michal26 Śląsk ich golił też w zasadniczym
0
@liberos35 nie zmienia to faktu, że ten jeden mecz mogą wygrać
0
@takisobiektos no przekonamy się wieczorem. Obyś miał rację. Ja jedynie wskazuje okazję do zarobku. Mimo wszystko nie bez przyczyny wygrali rundę zasadniczą
0
@takisobiektos @liberos35 no i jak tam? Pierwsza kwarta i dominacja czarnych
1
@michal26 w drugiej z resztą tez
1
@michal26 W sumie to jest sytuacja jak z kosmicznego meczu i ktoś koszykarzom śląska zabrał umiejętności xD