La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

konto usunięte

5

https://wiadomosci.wp.pl/ambasador-rosji-oblany-farba-wydarzenie-jest-uzywane-do-budowy-obrazu-polski-jako-kraju-tolerujacego-agresje-a-nawet-nazizm-6766987639565120a

Mówcie co chcecie ale to skandal, zgadzam się z Rosjanami, że to jest przyzwolenie na agresję w kierunku Rosjan ze strony Polski i Ukrainy. Nigdy coś takiego nie powinno mieć miejsca. Co do zachowania Ukrainki - bezczelność, nie jest u siebie więc niech dziękuję za pomoc, a nie ma jeszcze jakieś żądania.

4

@Freudysta tak to jest przyzwolenie na agresję w kierunku rosjan którzy popierają morderców gwałcili kobiety w buczy i zabijali dzieci i którzy powinni zostać wypieprzeni z kraju. spowodowali ucieczkę milionów ukraincow z ich własnej ziemi. "Zgadzam się z rosjanami" jprd. Skandal to ta wojna.

konto usunięte

9

@NaFazieHitman Nie znaczy to, ze Ukraińcy mają robić to, co im się żywnie w Polsce podoba, łącznie z oblewaniem farbą ambasadora. Dyplomatyczny skandal. Wcale się nie zdziwię, jak Rosjanie zachowają się podobnie i to będzie w pełni zrozumiałe.

1

@Freudysta niestety mają na to przyzwolenie Polaków i źle się to skończy, że pozwalamy im robić u nas taki burdel.
Zreszto oni już tak się zachowują a chcą wchodzić do "Europy". Przypominam, że Komorowskiego też kiedyś na Ukrainie zaatakowali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?