La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

konto usunięte

6

Gratulacje dla Lecha za zdobycie wymarzonego mistrzostwa Polski. Co by nie mówić o Lechu, Poznaniu ich kibicach- zasłużyli byli najlepsi w tym sezonie. Wielkie brawa i powodzenia w walce o Ligę Mistrzów, może nawet to lepiej, że to Lech, będzie walczył o LM, z pewnością będą mieć większe szanse niż Raków czy Pogoń. Co do Rakowa - beka, przegrali mistrzostwo remisując i przegrywając z "plackami", więc z czym oni do wielkiego Lecha? Niech ich jeszcze Lechia pyknie, to jeszcze Pogoń ich wyprzedzi. Niech spadają na 3 miejsce. Gdzie oni na mistrza? Beka ;p. Cóż niektórych z nas boli dziś wielki Lech na ich 100 lecie, ale trzeba im oddać - zasłużyli. Brawo Lech - powodzenia w walce o LM :) !

1

@Freudysta Jeszcze 2 tygodnie temu ten Raków, z którego teraz ,,beka" wygrał z Lechem w finale PP :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?