- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
11
Co jak co, ale dobrze Gąs mówi. Nie dać się zwariować, bo słabszy okres na pewno przyjdzie, bo zawsze przychodzi, w każdej dziedzinie. I właśnie wtedy trzeba kibicować Idze. Ci, którzy będą po niej cisnąć to gorszy sort, tak kibice Barcelony wyżywający się na Messim za jego słabszy sezon.
5
@PatrychoO Brawo dziel kibiców na lepszy i gorszy sort bo mają niektórzy inną opinie niż ty. A na Messiego to złego słowa napisać nie można bo równa się to hejt.
3
@takisobiektos Patryś już taki jest, daj mu spokój ^^
0
@takisobiektos @HighestInTheRoom no i zebrało się dwóch przedstawicieli tej kategorii. Zbyt przewidywalne.
3
@PatrychoO Ojej
Idź se lepiej 50 raz odpal Harry'ego, lepiej zrobisz.
1
@HighestInTheRoom Żeby tylko nie zapomniał o tym napisać na stronie. Bo tak to oglądania Harrego się nie liczy;
1
@takisobiektos jakie dzielenie na gorszy i lepszy sort? chcesz mi powiedzieć, że jeśli Iga nie wygrałaby French Open, to ciśnięcie jej za to będzie normalne? I można to usprawiedliwiać, że ktoś ma inną opinię?
0
@takisobiektos jeszcze się na randkę obaj umówcie :D
1
@PatrychoO Już cały zeszły sezon była jazda po Idze...
0
@BaroPodertos jeśli niektórzy jadą po Messim, przez którego pewnie zaczęli kibicować Barcy (2012 mówi sam za siebie), to myślisz, że inni będą się hamować z "jakąś" Igą?
1
@BaroPodertos To samo można powiedzieć o ciśnięciu po Ronaldo.
Zdaniem naczelnego hejterka Patrysia, na 35 letniego Messiego, nie można powiedzieć złego słowa, bo ma już 35 lat i ma prawo nie być w formie, ale jak Ronaldo ma gorszy okres mimo, że ma już 2 lata więcej to heheszki i hejtowanie jakby to był ogór z A klasy XD
Hipokryzja do potęgi entej, ale już się zdążyłem do tego przyzwyczaić.
0
@HighestInTheRoom masz taką obsesję na moim punkcie, jesteś pod każdym postem, a i tak wymyślasz historyjki :D
Jak już, to piszę, że Messi gra bliżej środka boiska i stąd mniejsza liczba goli, ale to by trzeba czytać, a nie lecieć z pianą do sekcji odpowiedzi i napisać "idź obejrzyj Pottera"
Ale zdążyłem się już do tego przyzwyczaić.