La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

0

A gdyby Rosję podzielić na republiki mniejsze? Coś jak kiedyś Niemcy byli podzieleni na księstwa?

0

@michal26 Im słabsza Rosja tym lepiej.

6

@michal26 A gdyby ich zaorać, a ziemię podzielić między sąsiadów.

2

@MesQueUnClub_87 to by się zacząć wojna światowa o ich surowce...

1

@MesQueUnClub_87 nie da się tak. Nierealne. I co? 140 milionowy naród, dumny z siebie, nagle odpuści? Ot tak sobie wejdziemy? Do Państwa atomowego? No raczej nie

2

@Kgorecki2500 Dokładnie. O to chodzi. Pozbawić ich potencjału imperialistycznego, ale umożliwić funkcjonowanie. Pytanie co z Arsenałem atomowym. Pewnie pójdzie do republiki moskiewskiej i petersburskiej.

1

@Azi A nie mogą zagrać w papier, kamień, nożyce?

1

@michal26 Nie pisałem tego poważnie

1

@michal26 Żaden scenariusz z jakimkolwiek podziałem Rosji jest nierealny. Chyba, że chcesz uzyskać to poprzez wojnę, która ich niesamowicie osłabi, coś mocniejszego, niż to, co się dzieje na Ukrainie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?