- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
8
Z cyklu (nie)zapomniane finały Barçy w europejskich pucharach:
18 maja 1994 r. FC Barcelona poległa w finale Ligi Mistrzów przegrywając z AC Milan 4:0. Zdecydowanym faworytem starcia w Atenach był ,,Dream Team” Johana Cruijffa. Blaugrana była do tego pojedynku niepokonana przez 20 spotkań(w tym 17 zwycięstw) a cztery dni przed finałem została mistrzem Hiszpanii. W finale istniał tylko Milan, Barça ani przez moment nie zagroziła rywalom. Trudno w to uwierzyć. To było coś wręcz niewytłumaczalnego, jak tak wielka wówczas Barça mogła aż w taki sposób spartolić finał?
@DaPidejpi
@Pawel13sz
@Symson
@NaFazieHitman
@Roni/VEB
@Lionel_Messi10
@MesQueUnClub96
@patataj
1
@FCBparasiempre aż chciałoby się rzec: "typowa Barca"
0
@FCBparasiempre to wtedy się wszystko zaczęło...
0
@ranger3120 ..... sypać?
1
@panczo ponoć wtedy po zdobyciu La Liga zaczeli mocno balować, tylko ile czasu trwało to balowanie i kto na to pozwolił?
2
@FCBparasiempre To był mecz od którego zacząłem kibicować Barcelonie. Przed meczem zapytałem Tatę, którzy są lepsi. Powiedział że Barcelona jest najlepsza, więc trzymałem za nich kciuki i pamiętam, że zrobiło mi się ich strasznie żal że przegrali. I tak trzymam za nich te kciuki już 28 lat :)))
0
@wroclawskifan No to wyrazy wielkiego szacunku odemnie użytkowniku za wierność ,,naszemu" klubowi. Ja w Barcuni zakochałem się ,,dopiero" w 2004 roku, więc ten finał z Aten siłą rzeczy mnie nie zabolał. Z drugiej jednak strony ktoś pozwolił na zbyt huczne i zbyt długie balowanie skoro nie istnieli w tym finale w Atenach?
2
@FCBparasiempre to były kompletnie inne czasy. Gra na bani była czymś normalnym :) Anegdota z innego meczu. Młody Puyol stwierdził, że nie ma szansy na debiut i cały mecz przesiedzi na ławie więc bardzo późno poszedł ze znajomymi na miasto. Trener się o tym dowiedzial, postanowił dac mu nauczkę i wpuścił go na boisko. Po latach Carles przyznał że zagrał fatalnie i że był ledwo żywy po meczu :) Romario kiedyś przyszedl do Cruyffa przed meczem w lidze i powiedział: "trenerze musze zejść jutro w 60 minucie bo lecę do rodziny do Brazyli. Strzelę dwie bramki i trener mnie zmieni, żebym na samolot zdążył" i... Tak się stało :) Inne czasy, inne podejście do zawodu.