La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

konto usunięte

7

Przygotowania di następnej pandemii czas start:)

Ministrowie zdrowia G7 wezmą udział w symulacji pandemii w Niemczech szybko rozprzestrzeniającego i niebezpiecznego „wirusa ospy” pochodzącego z lampartów,
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Kurkmen

1

@Barca1992 Twoim zdaniem lepiej nie być przygotowanym?

0

@Barca1992 obstawiałem, że na jesieni wleci albo ptasia grypa albo ospa, zobaczymy :p

0

@Barca1992 to że w tak gęsto zaludnionym świecie, z taką siecią połączeń komunikacyjnych, wirusy są największym zagrożeniem, nie jest wiedzą tajemną. Covid pokazał że jesteśmy pod tym względem w dupie. Nie ma procedur, działanie emocjonalne, na hura. Szczęście że okazał się stosunkowo niegroźny.

2

@Bykunn nie wirusy a ludzie, którzy je stworzyli i wypuścili są największym zagrożeniem bo nie sądzę, abyś nadal wierzył, że to przez nietoperza. Ta ospa z lamparta to przejdzie po jego zjedzeniu?

0

@Barca1992 przecież covid jest teraz w Azjii głównie.To czy się coś zmieniło zobaczymy na wiosnę przyszłego roku jaka będzie zima.To jest kluczowe.Na razie zaczyna się okres letni i do października jest spokój.

0

@Barca1992 masakra.
@Bykunn tak, oczywiście, że patogeny zawsze były zagrożeniem dla ludzkości, ale jest to co najmniej podejrzane, że przy tak rozwijającej się medycynie, programu szczepień - w ostatnich latach wręcz jest apogeum wszystkich epidemii.
No, albo badania poszły tak do przodu, że wyprzedziły rozwój medycyny, albo jest to celowo robione, by odpowiednie osoby zarobiły.

Nie ukrywajmy - światu potrzebny był reset. Pandemie i wojny, to świetny sposób, by tego dokonać :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?