La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

10

W Australii kobiety-kierowcy Ubera będą mogły odmawiać przyjęcia pasażerów mężczyzn Uber twierdzi, że polityka zapewni kierowcom „spokój ducha” na temat tego, kto wsiada do samochodu.
Firma twierdzi, że w Meksyku , gdzie polityka już obowiązuje, doprowadziła do 40-procentowego wzrostu liczby kobiet kierowców."
via:dailymail.co.uk
Oczywiście,to nie jest dyskryminacja..
Ciekawe czy facet będzie mógł odmówić przejazdu kobiecie,bo wg niego jak na przykład"gruba i brzydka" etc ..

22

@tomek8756 Australia od czasów covida stała się dla mnie krajem memem.

konto usunięte

17

@tomek8756 a skąd będą wiedziały, czy w danym momencie ten mężczyzna się nie identyfikuje jako kobieta?

0

@tomek8756 Co jest nie tak z tym światem

1

@Kurkmen Będą mogli pozwać Ubera o dyskryminacje^^

0

@tomek8756 pieprzony patriarchat...

2

@ranger3120 chyba matriarchat

1

@John_Doe to ironia byczq

0

@tomek8756 Tam chyba po prostu chodzi o bezpieczeństwo i tyle. Widocznie kobiety boją się wozić nieznajomych facetów co jest raczej normalne.

konto usunięte

0

@don'T.R.I.P.e No przecież nikt im nie każe pracować jako kierowca Ubera jeśli nie czują się bezpiecznie podczas wykonywania tego zawodu XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?