La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

1

W sumie, to ciekawa przyszłość się szykuje u Kyliana. Jak myślicie? Jak długo będzie grał dla PSG? Uważacie za realne, aby był taką gwiazdą jednego klubu, że całą karierę będzie grał w paryskim kubie, czy jednak nie? Według mnie dziwnego wyboru dokonał Francuz. Jest w doskonałym wieku, przyszłością piłki nożnej, może pójść do obecnego finalisty LM, finalisty, który jest jedną z największych marek (zdecydowanie większą niż PSG), a jednak zostaje we Francji. Ciekawe jak to się potoczy.

1

@Sau_Ron Moim zdaniem, tak jak Neymar... Indywidualnie może i uda mu się coś osiągnąć bo Mess i CR będą już powoli obniżać loty ( jak w tym sezonie ). Lewy też nie wiadomo czy utrzyma formę.
Ale drużynowo? Nie, nie dadzą rady. To drużyna z kasy. Nawet jeśli przyjdzie Zidane to zanim zmieni tę ekipę, wywali łasych na kasę i sprowadzi tych co będą grali dla niego, minie kilka lat i znowu zacznie się gadanie o transferze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?