La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

3

Widzę na tweeterze zaczęły się dyskusje po wypowiedzi Zahaviego na temat „marzeń” Roberta o grze w Barcelonie gdzie wcześniej mówiło się, że jego celem zawsze był Real. Zawsze mnie bawiło jak kibice emocjonalnie podchodzą do wypowiedzi piłkarzy i ich agentów. Robert mógł chcieć zawsze grać w Realu i co z tego? Piłka to biznes, a Robert w tej chwili nie ma za bardzo szans na transfer do Realu, ale ma spore na transfer do Barcelony wiec co ma mówić jego agent. Zawsze tez na pewno kusiła go gra w Hiszpanii i Barcelona może mu pomoc ten cel spełnić. Piłkarzy, którzy deklarowali sympatie do Realu, a grali dla Barcy i odwrotnie tez było wielu nawet w aktualnych składach obu drużyn i nawet niektórzy stali się legendami, a kibice myślą że jak piłkarz spał w piżamce ich ulubionej drużyny w dzieciństwie to już z automatu jest im przypisany na amen nie zważając na finanse inne możliwości i co jest najlepsze dla jego kariery, a sprawa z Mbappe myśle dobitnie to tylko potwierdziła. Piłka Nożna dla zawodników to przede wszystkim praca. Amen.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?