La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

2

Nole klasa. Choć z początku meczu wnioskowałem pewne problemy Serba w tym meczu to jednak wraz z upływem czasu przejął kontrolę nad meczem i zabił ten mecz. W drugim i trzecim secie Novak rozstawiał na korcie Nishioke jak chciał. Co warto wspomnieć, co rzuca się w oczy to istotna poprawa forehandu Nole, który znacząco poprawił, co prawda Rafa ma lepszy, ale Novak też uderza niczego sobie. Cóż po pierwszych rundach trójka faworytów na zero. Zarówno Hiszpanie jak i Djoko nie stracili seta, na pierwsze rozstrzygnięcia musimy czekać w kolejnych dniach trwania turnieju. Nole zbliża się do trzech meczy od spotkania z Rafą w ćwierćfinale. Ale najpierw ich musi wyeliminować, więc nie ma co zakładać, że na pewno się spotkają z Rafą. Bo Novak czasem odpadał przed meczem z Hiszpanem. Znakomicie się zapowiada ta edycja RG :D

0

@Barca_Big_Moment Rafa też jeszcze musi wyeliminować trzech rywali w drodze do ćwierćfinału :)

konto usunięte

0

@Barca_Big_Moment Nie no z takim leszczem Nishoką który na mączce jest tragiczny ciężko nie prowadzić spotkania.

0

@Barcanajlepszyteam Rafa dotąd przegrał jedynie trzy mecze od 2005 :D
Nawet w najgorszej formie w 2015 dotarł tu do ćwierćfinału. Bardziej martwiłbym się o Serba, gdzie zdarzało mu się zlekceważyć rywala i gładko zawczasu odpaść :)

3

@Barca_Big_Moment A przypomnisz kiedy w Wielkim Szlemie, Djokovic zlekceważył jakiegoś rywala i odpadł w któreś z początkowych rund?

0

@Barca_Big_Moment Problem Nadala jest taki że w każdym momencie może mu sie odnowić uraz.

0

@Barcanajlepszyteam AO 2017 2R Istomin. AO 2018 4R Chung
French Open 2018 Cecchinato, ale to był już ćwierćfinał to może niekoniecznie, ale fakt, że grał już na tyle dobrze, żeby zagrać w półfinale, a jednak odpadł. US Open 2019 4R Wawrinka tutaj kolejny przykład, rywal wraca po absencji, a Nole myślał, że wygra na stojąco niczym pewna Barcelona pewnego Pana :)

4

@Barca_Big_Moment W pierwszych trzech turniejach, które wymieniłeś Novak miał problemy z kontuzją łokcia, a w meczu z Wawrinką skreczował.

0

@Barca_Big_Moment nie no wejscie Novaka do 1/4 jest pewniejsze nawet niz Rafy. Glownie z uwagi na kwestie zdrowotne.

1

@Barca_Big_Moment nie dochodzil do 1/4 gdy raz sie wycofal w trakcie i drugi raz gdy przegral z Soderlingiem w 4 rundzie (tez jak wyszlo pozniej - wycofanie sie z Wimbledonu kwestie zdrowotne zrobily swoje - kontuzja odniesiona w Madrycie)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?