La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 713 Culés

konto usunięte

0

Odkurzacze

Możecie polecić jakiś bardzo dobry odkurzacz? Domowy nie przemysłowy. Taki z wyciąganym mniejszym podręcznym odkurzaczem najlepiej. Bo mam Electroluxa, którego dostałem parę lat temu na prezent i jest tragedia. Słabo ciągnie, a ładowanie starcza na kilka minut odkurzania.

5

@masq Z odkurzaczem tak jak z żoną. Grunt to dobre ssanie i łatwy dostęp do ładowania.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87 no i żeby worki się szybko nie zapełniały

konto usunięte

2

@masq Tylko Dyson.

3

@masq Dyson. Mam już drugiego dysona i ciągnie aż łzy lecą

0

@masq Najlepszy duży odkurzacz (z workami i kablem) to Numatic Henry. Najlepszy odkurzacz do odkurzania na bierząco po domu to modele bezkablowe Dysona. Ja mam Dysona V8 Animal i jest super, jedynie baterie zmieniłem ostatnio po dwóch latach praktycznie ciągłego używania, zamiennik, nie był jakoś bardzo drogi.

0

@masq Jak masz trochę "luźnej" kasy to polecam Dysona. Jest dosyć drogi, ale nie trzeba brać najnowszego modelu.
Ma mocny ciąg dzięki tej technologii cyklonowej i długo działa na baterii (w trybie normalnym wystarczającym do sprzątania ok. 1 h, a w turbo ok. 20 min).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?