La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

konto usunięte

1

Real Madryt jest zdeterminowany, aby pozyskać nowego napastnika. "La Gazzetta dello Sport" informuje, że "Królewscy" są gotowi rozbić bank, aby sprowadzić do siebie Rafaela Leao za 120 euro :o

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/real-madryt-gotow-rozbic-bank-za-nowego-napastnika-120-mln-euro-na-stole/189062-n

0

@Tomix_83 I po co Realowi Leao? To jest lewoskrzydłowy czyli pozycja Viniego. To nie jest 9 i nie jest PS w obu tych rolach wygladał cienko w Milanie.

konto usunięte

0

@takisobiektos Nie wiem ile w tym prawdy z tym transferem możliwe że patrzą na przyszłość Hazard odejdzie to będzie idealne zastąpienie zawodnika na lewą stronę

konto usunięte

3

@Tomix_83 w życiu bym nie dał 120mln za zawodnika o tak nieustabilizowane formie jak Leao.

Jeśli to prawda, to nieźle są zdesperowani

7

@Rust_Cohle kolega napisał o 120 euro a to akurat niezbyt wiele jak za Leao

1

@Tomix_83 pewnie ściema ale za takie pieniądze niech biorą haha

0

@Tomix_83 Oby się ten transfer udał. Piękna sprawa. Żeby mu poszło tak dobrze jak ostatniemu z Milanu który wylądował u was - Kaka.
Nie mówiąc mi że 120mln za rezerwowego to piekna sprawa .
Ale wiadomo że Perez bo takiej klęsce wizerunkowej musi kupić kogokolwiek....

0

@El Madridista. Haha. Niezbyt wiele za gościa, który ma za sobą 1 udany sezon? No cóż , bierzcie śmiało. Idealnie wydane pieniądze na gracza którego pozycja jest zabezpieczona .

0

@PatrykBarca Jeśli ma być za 120 euro no to nie jest zbyt wiele.

Co innego, gdyby chodziło o MLN EURO.

Natomiast, to jest oczywiście kompletna bzdura. Jako fan Realu siedzę mocno w tym, jak Florentino postępuje na rynku, wiem też jakie media sprawdzać, by mieć jak najlepszy pogląd na to, co może zrobić Real. I uważam, że: nie ma opcji, by Real kupił Leao za 120 mln euro, Marca już zapowiedziała poniekąd zdanie klubu po fiasku z Mbappe, a mianowicie że nie będzie żadnych szaleństw, Real zrobi kilka transferów, ale raczej jaki uzupełnienie kadry.

Druga sprawa, możecie być spokojni jeśli idzie o Lewandowskiego, bo również nie widzę nawet cienia szansy na to, by Real po niego ruszył. Jeśli miałbym stawiać na transfery jakie Real w tym okienku przeprowadzi, to postawiłbym na Rudigera, Tchouameniego, Frana Garcie, Gnabry'ego i być może kogoś na prawą stronę defensywy lub atak (ale tutaj w zależności czy odejdą Jovic i Mariano).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?