La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 906 Culés

3

Komentarz usunięty

1

@ObiwanKenobi
W ostatnim tygodniu:
Napastnik czarnego koloru skóry nikogo nie zabija.
Napastnik białego kolory skóry zabija 21 osób, w tym 19 dzieci
#factos

0

@Kapitan hawk Salvador Ramos to takie typowe nazwisko osoby o białym kolorze skóry.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@ObiwanKenobi Nie nazwisko stanowi o kolorze skóry. Sergio Ramos jest białego koloru skóry.

0

@Kapitan hawk przykład na twoim poziomie i porownanie Europejczyka do Amerykanina.
Ciekawe, że jak Latynos morduje to nagle staje się biały.
Ciekawe tez, że jak biały zabija to zawsze jest informacja o białych ekstremistach, ale jak zabija niebiały to wtedy cisza o kolorze skóry

0

@ObiwanKenobi Porównanie Europejczyka do Amerykanina. Wszyscy są ludźmi. Biali, Czarnoskórzy, Latynosi, Azjaci. Zło nie ma przypisanego koloru skóry czy rasy.
Poza tym sam cynicznie się wypowiedziałes, że nazwisko Ramos to takie typowe dla człowieka o białym kolorze skóry.

0

@Kapitan hawk ooo, teraz nagle nie ma? A co co napisałeś w pierwszym komentarzu?
Wyszla hipokryzja
#factos

0

@ObiwanKenobi
Nooo, gdzie napisalem w pierwszym swoim komentarzu, że ma znaczenie?
Czekam.

0

@Kapitan hawk przeczytaj jeszcze raz i może zrozumiesz co napisałeś i zasugerowałeś. A teraz wycofujesz się rakiem. Typowe

0

@ObiwanKenobi Haha :D
I kto tu jest hipokrytą???
Nigdzie nie napisałem, że ma to jakieś znaczenie. To już tylko twój problem, że interpretujesz sobie wszystko na twój wygodny dla ciebie sposób.
Typowe. Ale w sumie, nie ma się w twoim przyoadku co dziwić. Nie jestem w stanie zmienić twojego ograniczonego myślenia.
A zadałem ci tylko proste pytanie, żebyś wskazał, w którym miejscu napisałem, że to ma znaczenie?
Nawet tego nie potrafisz. Urojenia i niedopowiedzenia zostawiam tobie.
Taki bufor bezpieczeństwa dla ciebie żeby zbytnio nie pokazać braków intelektualnych :D

0

@Kapitan hawk "I kto tu jest hipokrytą???" odpowiadam na pytanie: ty.
Najpierw cos sugerujesz a pózniej twoerdzisz, ze nic takiego nie mialo miejsca. Żałosne

0

@ObiwanKenobi Oooo, sugeruję?
Hmmm... Czyli nawet nie znasz znaczenia słów. Żałosne i typowe rzekłbym. Jakiś strasznie wrażliwy i przeczulony jesteś. Tak tylko SUGERUJĘ :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?