- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 836 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 836 Culés
0
Jakby Lewy dołożył jeszcze z 200 bramek do końca kariery, to czemu byłby dalej przez większość uważany za gorszego napastnika od Ronaldo Nazario?
2
@kondzix2115
Gdybyś oglądał Ronaldo Nazario to nie zadalbys takiego pytania.
2
@Piernik ładny dla oka football to chyba w tych czasach nie wszystko. Może lewy nie ma tej magii, ale z drugiej strony robi to co w piłce najważniejsze, czyli strzela bramki xd
3
@kondzix2115
Tyle że Ronaldo Nazario, to piłkarz unikalny, żaden inny piłkarz nie grał w podobny sposób. Nie chodzi mi o ładny futbol dla oka, ale wpływ na drużynę, i ogólne umiejętności przydatne. Coś jak Henry, czy Zidane, oczywiście ich nie stopniuje kto lepszy, gorszy, po prostu mega unikalni zawodnicy, przydatni, wybitni, nie mający odpowiedników obecnie, ani wtedy gdy grali.
Pilkarzy jak Lewy, grających w stylu Lewego, jest/było całkiem sporo, oczywiście Lewy jest z nich najlepszy, ale nie zmienia to faktu że jest więcej takich piłkarzy.
2
@kondzix2115 Proste to jest. Strzelanie goli to nie wszystko. Ronaldo był magiczny i unikatowy. Lewy to świetny strzelec. Tylko i aż tyle.
0
@kondzix2115 Lewy to super profesjonalny automat do strzelania bramek, Nazario to był fenomen, technika, szybkość, drybling - nie było i nie ma dziewiątki na takim poziomie, przynajmniej nie przy takich gabarytach jak El Fenomeno.
Gdyby grał tyle lat w zdrowiu, co Lewandowski, to też by nawalił bramek.
0
@kondzix2115 Naprawdę uwielbiam Lewego, jestem jego kibicem, ale tu nie ma porównania. Ronaldo to był piłkarz ciągnący drużynę, piłkarz, którego obawiali się najwięksi tamtych czasów. Niestety kontuzje przyhamowały i zmusiły do zmiany stylu gry... szkoda. Jedynym piłkarzem, którego mógłbym porównać do Ronaldo to Messi, jednak, dla mnie, porównanie ich prime'ów jest z korzyścią dla Ronaldo. To był fenomen.