La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1602 Culés

konto usunięte

0

A z tym Dembele to co? Bo cisza ostatnim o nim

0

@Image PSG na ten moment się wstrzymało, Chelsea dopiero zmieniła właścicieli wiec nie wiadomo co i jak, a na nasza ofertę podobno agent nie odpowiedział. Czyli w skrócie to co przez prawie cały ostatni rok :DD

konto usunięte

0

@ViscaelBarca2007 Masakra z tym gościem. Tyle lat praktycznie kontuzjowany, a jak w końcu jest zdrowy to mu się odkleiło, że jest Panem piłkarzem.

0

@Image dwa gole w sezonie zobowiązują :D

0

@Image Jest męczący, nie da się ukryć, a jeszcze bardziej jego agent, ale mimo wszystko najlepiej byłoby dla klubu gdyby został ponieważ ciezko będzie nam znaleźć za rozsądne pieniądze chociaż zbliżona opcje na rynku. Tym bardziej, że mamy tez inne potrzeby, a zasoby finansowe mocno ograniczone. Gdyby został, drugie miejsce na prawym skrzydle zająłby ktoś z trójki Abde/Ilias/Blanco i temat skrzydeł byłby zamknięty, a tymczasem Leeds chce ponad €50M za Raphinhe, a opcje awaryjne które podawały media to żart.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?