- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1097 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1097 Culés
5
Ukraina nie zgodzi się na żadne ultimatum:
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca @Encore @michal26
2
@Kgorecki2500 ruskie cepy ich w końcu wybiją i tyle będzie. Co z tego jak same ruskie będą ledwo zipieć jak Ukraina zniknie.
7
@DaPidejpi Jakies onuce Ci sie chyba dzisiaj na konto wlamaly.
1
@Kgorecki2500 jakby nie patrzeć to co teraz ruscy okupują jest wielkości połowy UK czy też Włoch albo 1/3 terenu niemiec więc nie dziwne ze nie chcą iść na ultimatum
2
@DaPidejpi Ruskie to miały Ukrainę zająć trzeciego dnia wojny. Mamy prawie 100. Rosjanie robią powolne acz zauważalne postępy ale zaczekajmy na dostawy amerykańskiej broni z Lend-Lease. Ona może odwrócić sytuację na froncie.
4
@Kgorecki2500 i słusznie. Ultimatum jest jasne - won z Ukrainy w granicach sprzed 2014 roku.
Dodatkowo płaćcie bilionowe odszkodowanie.
@DaPidejpi kto kogo wybije? Ukraińców jeszcze wielu jest. Spokojnie.
1
@Kgorecki2500 a Rosja robi postępy tylko z powodu tego, że Ukraina celowo pewne rzeczy wykonuje
Jest to kontrolowany postęp. Czekamy na wejście świeżych brygad UA z NATOwskim sprzętem
0
@michal26 weź nie pisz takich głupot, że ruscy robią tylko i wyłącznie postępy, bo Ukraińcy im na to pozwalają. Naprawdę trochę obiektywizmu by się przydało.
1
@michal26 Zabierz mnie do swojej realności. Tam jest fajnie, chce tam być. Tylko proszę trzymaj te smoki z dala ode mnie bo mam uczulenie :(
2
@DaPidejpi Nie można pozwolić na żadne ustępstwa
Koledzy @Kgorecki2500 i @michal26 dobrze piszą
0
@Kurkmen @zenoowity gdzie dokładnie Rosja robi postępy? Największe w okolicy Popasnej i tylko dlatego, że zrobili odwrót Ukraińcy, by wesprzeć Sewerodonieck i łuk Dońca.
Na południu nic się nie dzieje. Front zamarł. Na północy Ruscy dostają oklep.
Rosja co chwilę daje fake newsy, że Sewerodonieck otoczony i że bez szans Ukraina, a totalnie to zjechał Jarek Wolski dokładnie opisując jak tam wygląda sytuacja.
Może delikatnie jeszcze w okolicy Izumu wchodzą na południe, ale tak samo Ukraina trochę na północny wschód od Izumu weszła. Wzajemnie się odbijają.
Ja nie widzę tych postępów, innych niż spowodowanych kontrolowanym odwrotem w celu wzmocnienia innej flanki na froncie.
Za miesiąc wbija do gry kilka, kilkanaście brygad wyposażonych w Natowski sprzęt. Zobaczycie wtedy co to znaczy postęp na froncie.