- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 690 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 690 Culés
5
1
@Emhyr A frenkie powie im że chcieli wydymać freda, A to fred wydymał ich
0
@Emhyr jest realne tylko mało prawdopodobne :P
0
@Emhyr dlatego szacun dla Xaviego, że podołał temu wyzwaniu, bo żaden trener by tu nie chciał przyjść.
0
@Emhyr bo ma tam Gaviego... Gavi ma rok kontraktu który nie został przedłużony i do cholery on ma 17 lat i łapie więcej kartek niż prime Pepe i czerwony Ramos... Jak ślepym trzeba być żeby myśleć że możemy konkurować na najwyższym poziomie opierając pomoc o 3 pomocników z czego 2 to nastolatkowie a trzeci dostaje wylewu w co 2 meczu. Kessie to nie jest zastępstwo dla FDJ a Nico to może sobie pograć ale w Celcie a nie u nas. Jeżeli chcą się pozbyć Frankiego bez zastępstwa to sorry ale jakość środka pola spada. Wszyscy krytykują Frankiego tylko jakoś nie trenerzy.
0
@Rhaan I tak przedłuży ty naprawdę myślisz że on tego kontraktu nie przedłuży? xD Poza tym nie ma znaczenia że ma 17 lat w reprezentacji już gra regularnie a w debiucie przykrył czapą i ośmieszył Jorginho i Verattiego.
0
@Emhyr Wierzyłem że Messi przedłuży i teraz jest w PSG więc do póki nie zobaczę podpisu pod kontraktem to dla mnie go nie ma. A z Jorginho i Verattim to właśnie jest idealny przykład różowych okularów la bamby, tak Gavi zagrał kilka spektakularnych meczy, obok tego miał też całą masę średnich i przeciętnych oraz kilka beznadziejnych. On ma 17 lat i jeśli myślisz że utrzyma stałą równą formę to jesteś w błedzie. Ponadto inaczej wygląda mając obok siebie zawodników pokroju Busiego FDJ i Pedriego a inaczej jak przyjdzie mu zmierzyć się z tworzeniem środka pola z Nico i Puigem bo Busi będzie zawieszony a Pedri złapie kontuzje.
0
@Rhaan No dobra to wymień mi ile dobrych meczy zagrał FdJ :D
0
@Emhyr wymień mi ile dobrych meczy zagrał Gavi... Argument z du*** wyjęty, nie mam notatnika w którym sobie zapisuje jak kto zagrał przez ostatnie 10 lat. Powiem Ci tyle, z Frankiem wyglądamy lepiej niż bez niego. Jeśli mamy na jego odejściu zarobić 40mln euro to jego sprzedaż to kryminał.
0
@Rhaan Jakie 40 mln ty czytasz w ogóle newsy czy właśnie jak to określiłeś z dupy sobie wymyślasz? 85 mln za FdJ chcą dostać niżej nie i pisał o tym i Romano i Moretto i każdy topowy dziennikarz. Nie wyglądamy lepiej z FdJ niż z Gavim.
0
@Emhyr Czytam w przeciwieństwie do Ciebie, transfer FDJ nie został zamortyzowany, czy Ty wiesz co to znaczy czy mam Ci wytłumaczyć? Odejmij sobie kwote do zamortyzowania od kwoty transfery i wychodzi Ci kwota którą zarobimy, a do tej pory różne źródła podawały że zostało od 30 do nawet 50mln do zamortyzowania.
Ile było meczy w których graliśmy środkiem Pedri - Gavi?