- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
1
Ohh ciekawy artykuł na Onecie, nie sądziłem że spotkam w Polsce coś tak odbiegającego od wszechobecnej hura optymistycznej propagandy :)
Przynajmniej w zarysach opowiada o aktualnej sytuacji na Ukrainie. Dla wszystkich kto chociaż troszkę się interesuje tematem i nie dowierza w te opowieści o nieporadnych ruskich których rozwalają na prawo i lewo.
Dowództwo się zmieniło, ewidentnie leśne dziadki które nigdy nie wylazły zza biurka ( albo spod biurka putina) już nie kierują operacją. Dowództwo przejęli ludzie którzy znają się na tym co robią, i chociaż brakuje im sprzętu ( 2 armia świata LMAO) to ludzi i starego sprzętu mają wystarczająco żeby miażdżyć obronę Ukrainy. Powoli ale systematycznie.
Z drugiej strony mały Napoleonek Zielenski na fali pomocy Stanów i Europy poczuł się pewnie i jako strona wyszli z procesu negocjacyjnego całkowicie. Teraz uskutecznia super nieprawdopodobną taktykę kontrofensyw pod publiczkę gdzie zmusza dowództwo WSU ( pomimo ich sprzeciwu) do samobójczych misji dziwnych kontrofensyw tracąc przy tym chore ilości żołnierzy.
Sporo Polaków martwi się że te wszystkie kobiety które przyjechały do Polski wezmą kasę ... wszystkie zapomogi a potem wrócą do siebie... wątpię :) bo większość z nich może już niedługo nie mieć do kogo wracać :)
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/pelzajacy-marsz-rosjan-dziesiatkuje-ukraincow-zaczyna-sie-od-gwizdka/1z673wb,79cfc278
Ah zapomniałem ztagować :) @michal26
Chciałem żebyś podzielił się opinią na temat art. i czy maj jakieś nowe inf ze swoich źródeł na temat sytuacji. Bo myślę że takie w miarę solidne powinny już lekko zmieniać retorykę i bić na alarm, bo sytuacja robi się nie ciekawa.