La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1648 Culés

konto usunięte

5

Sergio Gomez, 21-letni zawodnik Anderlechtu. W belgijskim klubie gra na pozycji lewego obrońcy i w tym sezonie zanotował (we wszystkich rozgrywkach) 7 goli i 15 asyst. Około 8 lat swojej kariery spędził w La Masii, szkoląc się na pomocnika. Później odszedł do Borussii Dortmund, gdzie nie zdołał się przebić, a następnie po 2 sezonowej przygodzie (wypożyczenie) w SD Huesca przeszedł właśnie do Anderlechtu. W reprezentacji młodzieżowej również prezentuje się dobrze, choć gra tam w pomocy lub nawet na napadzie. Początkowo trudno było mu się przebić w u21, jednak wraz ze wzrostem formy klubowej, zaczął również więcej grać w reprze. Zagrał w 7 meczach eliminacyjnych do ME u21 i zanotował w nich 6 goli i 5 asyst.


0

@BaroPodertos Jak się okazuje jednak La Masia wypuściła w świat kilku ciekawych lewych obrońców w ostatnich latach, a tymczasem jak nie było następcy Alby tak dalej nie ma.
Ciekawe jaki będzie jego następny przystanek w karierze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?