- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
#Tiki-takaFermin López z juvenilu przedłuży umowę i awansuje do Barçy B. Tak samo będzie z Markiem Casadó i Juandą Fuentesem. [@relevo]
1
jak w tym sezonie znowu Barjuan a tym bardziej Xavi nie będą dawać szans młodym talentom to już dla nas naprawdę nie ma przyszłości...
0
@gaucho104 Chyba nie do końca rozumiesz za co odpowiadają trenerzy w Barcelonie i jakie cele są przed nimi stawiane.
Barjuan - nie miał wpływu na kształt kadry w bieżącym sezonie - jego zadaniem było przygotowywanie zawodników do gry w pierwszym zespole i w 100% z tego zadania się wywiązał - każdy zawodnik który dostał szansę niemal z miejsca mógł pojawić się na boisku i bardzo nie odstawał od doświadczonych kolegów. Zobacz taki Balde, Diounkou, Sanz, Akhomach czy Jutgla jak dostawali zaledwie minuty od Xaviego to dzięki temu że zanim trafili do pierwszej drużyny na mecz to w drużynie rezerw mecze były grane pod nich aby ćwiczyć schematy gry pierwszej drużyny poświęcając wynik sportowy. Pod tym względem Barjuan zjada Pimientę na śniadanie bo prowadzi młodych zawondików jak robią to najlepsi w PSG, Bayernie, Chelsea czy City.
Xavi - tutaj jest większy problem bo mamy niedoświadczonego trenera który prowadząc swój zespół w Azji sprowadzał doświadczonych zawodników z Europy aby gra jego zespołu pięknie wyglądała (np. Santi Cazorla). Czasy Koemana się skończyły żeby młodzi zawodnicy hurtowo dostawali szanse bo Xavi chce wyniku, a Laporta teatru w którym każdy udaje że walczymy o wynik sportowy - gdyby było inaczej to Marmol, Comas czy Orellana dostaliby jakieś minuty w tym sezonie. Zauważ że nawet w ostatnim meczu sezonu, który był o nic to zawodnicy Barcelony B nie dostali specjalnie szans na pokazanie się.
Ciekaw jestem zbliżającego się sezonu - Barjuan dostanie kilku zawodników z Juvenilu i będzie przygotowywał kolejne talenty ale obawiam się że ci bardziej ambitni będą chcieli odejść bo tak jak napisałem - czasy Koemana się skończyły i morale drużyny rezerw oraz zespołów młodzieżowych strasznie mocno spadły bo wszyscy wiedzą że Laporta będzie chciał coś wygrać z Barceloną, nawet jeśli na ten moment nie ma to sensu.
0
@JarekS piszesz mi te bzdury za każdym razem gdy pojawia się temat rezerw i tylko z tym mi się kojarzysz...
Nie miał wpływu na na kadrę, ale to on sobie dobiera zawodników z Juvenilu a tego nie robił zbyt często. Widać twoje zainteresowanie tematem.
Balde i przed Barjuanem dostawał szanse i grał dobrze. Ilias to również nie zasługa trenera bo Koeman nim się interesował już od początku sezonu, po drugie zauważ ile szans chłopak dostał od Barjuana.
To jest jeden z najgorszych trenerów rezerw jakich pamiętam.