La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 976 Culés

3

Wczoraj obrona zagrała katastrofę. Oni się qrwa skompromitowali. Gumny, chłop już według mnie powinien być skreślony. Dać tam Casha jako pierwszego i Beresa na zmiennika i tyle. Gumny nie wiedział co się dzieje. Niby to tylko jeden mecz ale widać że odstawał. Puchacz to samo qrwa co ten chłop robi, wypuszcza piłki na out. Xdd ale to co robił Glik to ja nie wiem, objezdzany na raz przez cały mecz. Zawalił parę bramek. Chłop chodził po boisku, miałem wrażenie że nie jest w 100% zdrowy i grać nie powinien. Po mundialu out. Bednarek zagrał niewiele lepiej. Krycha? Po mundialu out, bo ten też gra na raz. I tak jak glik są słabi motorycznie i taktycznie. Wolni, przewidywalni. Zamiast iść do piłki to Krycha już się zastawiał. Przyjęć kierunkowych u nas to tak samo wgl nie było. Jak można być takim drewnem. A najgorsze było to że my grać pozycyjnie nie umiemy. Belgia wiedziała jak grać. Przypressowali bo wiedzieli że nasi obrońcy się zesraja, potem podają do bramkarza i laga i strata. A jak mieliśmy okazję na kontry to ją hamowalismy mimo że to nasza najlepsza broń. Qrwa kpina

4

@VegetaPolska ty nie przeczytałem do końca nawet. Wytłumacz skoro oni się nie nadają teraz to dlaczego po mundialu out?? Skoro jest słaby według ciebie to teraz powinien być out.

0

@Mroziu no powinien być out ale z czystej moralności można dać im ostatnia szanse na MŚ. Po mundialu trzeba już zacząć budować kadrę na innych zawodnikach. Trzeba liczyć że swoją wybijanką Glik i Krycha zagrają w miarę ok i wyjdziemy z grupy. Bo to jest max.

konto usunięte

0

@VegetaPolska Casha? Proszę bardzo wstawiamy Casha:

1

@Emhyr tak wstawiamy Casha. Chłop i tak lepiej zagrał w parę minut niż Gumny np. Wstawiasz jedna akcje w której został objechany parę sekund po wejściu na boisko i przy jakim wyniku? To teraz sobie zobacz co odyebali gumny, Puchacz. Cash jest jednym z lepszych prawych obrońców w premier league i naszym yebanym obowiązkiem jest z niego korzystać. Do podstawy dać Casha i Zalewskiego bo oni nie grają po polsku. Widać że inaczej się ukształtowali i dlatego będą lepsi niż inni. Widać że technike posiadają

konto usunięte

0

@VegetaPolska Przecież ta reprezentacje to jest dno od zawsze. Nie zgadzam się ze Stanowskim praktycznie w żadnej kwestii ale z wczoraj zrobię wyjątek i uważam tak samo że Polska od kilku lat gra takie same gówno i raz na jakiś czas wygrają jedną bramką i zachwyty nad zawodnikami a później przegrana i kubeł zimnej wody. Oni cały czas grają taką samą padakę tylko co jakiś czas im się zdarzy wygrać/zremisować na kogoś z podobnej półki lub lepszej xD

1

@VegetaPolska a ja twierdzę że reprezentacja to niw jest zespół moralności mają grać najlepsi więc albo się do niej nadajesz albo nie .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?