La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

0

Dziś rano pewien użytkownik był chyba zdziwiony, że za oddanie krwi obecnie są 2 dni wolnego, więc zachęcam każdego kto o tym nie wie, a chciałby skorzystać, do oddawania w swoich centrach.

0

@koksik2700 cały czas są dwa dni? Oddawałem chyba w kwietniu, to jeszcze nie luzowali obostrzeń. Teraz właśnie byłem ciekaw jak to wygląda.

0

@szymonekk Poluzowali obostrzenia, ale podczas zagrożenia również są dwa dni. :)

0

@koksik2700 no to dobrze wiedzieć.

0

@koksik2700 dałbym, ale sam mało mam

0

@Transu96 Twojej i tak by nie chcieli, do utylizacji.

0

@koksik2700 twoją to tylko do umierających bo im i tak już wszystko jedno

1

@Transu96 A Twoją na okres dla Staśko.

0

@koksik2700 to ja, to ja, to o mnie mówią. To ja nie wiedziałem że dwa dni są. Jestem sławny. Mogę się już celebrytą nazwać. Czekam już na zaproszenie na jakaś galę MMA

1

@Bobo25 Hahhaa. :P No tak to Ty zainspirowałeś mnie do tego, by może poinformowac tych niedoinformowanych. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?