La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

3

Już nie przesadzajcie z tym Sergim Roberto. Ma zarabiać 2,5M netto więc to nie jest jakoś bardzo dużo. Jeszcze przedłużył tylko o rok więc nie ma ryzyka. Jak będzie zdrowy to zawsze to jakieś uzupełnienie kadry. Pamiętajcie, że ten sezon będzie strasznie napięty przez mundial więc kadry muszą być szerokie. Roberto zawsze to PO czy pomoc obskoczy w meczu z jakimś Getafe. Krytykować to musimy taką pijawkę jak Braithwaite, który zarabia więcej przy czym jest większym drewnem.

2

@Antimadridista_WR Szerokie kadry a sprzedajemy zawodnika, który praktycznie nie łapie kontuzji a podpisujemy gościa, który więcej w ostatnich dwóch sezonach więcej czasu spędził u lekarza niż na boisku.

0

@Bartas7VeB taka nasza sytuacja niestety. I transfery nie są ze sobą powiązane. Za jednego dostaniemy dużo kasy, a drugi jest dlatego, że drożej byłoby kupić inną zapchajdziurę.

0

@Antimadridista_WR Z tej kasy przez amortyzację i zasadę 1/4 wystarczy nam na rejestrację Kessiego :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?