La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

0

Jak Man Utd zapłaci za Frenkiego ponad te €70m to pokaże po raz kolejny jakimi są jeleniami…ale to dobrze bo jeśli chcemy go sprzedać to właśnie takich jeleni nam potrzeba.

1

@ViscaelBarca2007 Przy dzisiejszych cenach transferowych 70 mln euro to wcale nie jest wygórowana cena. Przeciętniacy z klubów Premier League kosztują często drożej.

konto usunięte

2

@ViscaelBarca2007 A Bissouma po fajnym sezonie w Brighton za 26 baniek do Totków idzie :D MU zawsze musi przepłacać, ale akurat tu im kibicuje, żeby Franka od nas wzięli

1

@tobiasson92 tak, ale weź po uwagę, że:
1. To my potrzebujemy pieniędzy, a Frenkie jest naszą najprostsza forma ich uzyskania ze sprzedaży zawodników. Zawsze sytuacja sprzedającego i kupującego dyktuje cenę.
2. Nie można jednoznacznie powiedzieć, że się u nas rozwinął, ani sprawdził
3. Płaciliśmy za niego €86m, a teraz jest 3 lata starszy+patrz punkt wyżej
4. Zawodników o podobnym profilu(box to box ze słaba umiejętnością bronienia) i jakości za niższa cenę wcale nie ma tak mało rynku i gdyby tam nie było Ten Haga oraz nie kupowałoby United uważam, że nie dostalibysmy więcej niż €60m.
5. Jeśli wierzyć mediom nie mamy za niego ofert z innych klubów.
6. Akurat rynek angielski to specyficzne miejsce i tam takie WHU może sobie pozwolić na odrzucanie chorych ofert za Declana Rice podczas gdy taka Sevilla sprzedaje Diego Carlosa za nieco ponad €30m do 14 zespołu PL, ale jak widać najbardziej lubią przepłacać za swoich.
@P33ck dokładnie o to chodzi, lepszego kupca nie znajdziemy :DD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?