La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

0

Jeżeli Bayern sprowadziłby Mane, a Gnabry został jeszcze na sezon to wtedy szczerze mówiąc nie wiem czy wolałbym Lewego u nas, czy żeby został w Bayernie. Z Comanem i Sane na skrzydłach to nie dziwi mnie, że gra średnio mu odpowiada, bo to dwóch samolubów, którzy w dodatku ewidentnie go nie lubią. Ale jeżeli wokół siebie miałby Mane, Gnabry'ego i Mullera to wydaje mi się, że mógłby dołożyć jeszcze koło 60 goli w przyszłym sezonie (może udałoby się albo wyśrubować swój rekord w Bundeslidze, albo przebić Crisa w LM).

0

@Oskar00 Bo Mane i Salah w Liverpoolu pałali do siebie miłością :D

0

@KrwawiaceoczyVEB Tam to bardziej Salah był tym "gwiazdorzącym", Mane to wyjątkowo ułożony i skromny piłkarz. Wiadomo, że chciałabym bardzo Lewego w Barcy, ale jakby tak somsiadom jeszcze przez sezon mordy pozamykał to też bym nie narzekał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?