La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

0

Grał ktoś już może Al Rihlą (oficjalną piłką na Mundial)? Pytam, bo czytałem że są w niej jakieś nowe technologie i ma latać szybciej niż wszystkie dotychczasowe piłki. Brazuca i Telstar przynajmniej w postaci repliki jakoś bardzo się nie wyróżniały, ale już taka Jabulani to każda miała swoją własną parabolę lotu. I jestem ciekaw opinii, bo bardzo lubię piłki mundialowe, a ta jakby faktycznie się wyróżniała to jeszcze lepiej :D

konto usunięte

2

@Oskar00 ja kupiłem wczoraj (replice of kors). Prawdopodobnie jutro będę bardziej ja testował to jak nie zapomnę to napisze do ciebie :D

2

@Oskar00 Prawie 6 stów za piłkę to jednak sporo biorąc pod uwagę jak kradną na orlikach i że może wlecieć np w krzaki czy na dach :) Ale z ciekawości pograłoby się taką, bo na pewno jest różnica.
Tu jest opis jej: https://www.fifa.com/tournaments/mens/worldcup/qatar2022/media-releases/al-rihla-by-adidas-revealed-as-fifa-world-cup-qatar-2022-tm-official-match

2

@DaPidejpi Czekam niecierpliwie na info :D
@Antimadridista_WR czytałem przeróżne opisy i jakby im wierzyć to powinna być ciekawa, ale wiadomo że często robią podkoloryzować rzeczywistość. Jakby replika była spoko to mi wystarczy, a jak nie to kupię meczówkę, ale bardziej żeby sobie pokopać niż nosić na gierki :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?