La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

2

Większość chciałaby Bernardo a ja uważam, że z tego Torre będziemy mieli ogromny pożytek i wjedzie z buta w drużynę. Bardzo fajny a niedoceniany tutaj na tyle na ile powinien transfer.

0

@kuz czas pokaże.

3

@kuz spokojnie bo już lekka odklejka. Pablo Torre to rocznik 2003 i przechodzi do nas z 3 poziomu rozgrywkowego w Hiszpanii. Jeśli od razu wejdzie do pierwszej drużyny jak Pedri/Gavi czyli razem z drzwiami to po raz kolejny będziemy mieli dużo szczęścia mimo wszystko bo to absolutnie nie jest reguła, a wyjątki. Tak młody chłopak w innych wielkich zespołach mógłby być spokojnie przez najbliższe 2 lata dopiero wprowadzany i przygotowywany do walki o pierwszy skład. Bernardo natomiast to już gotowy produkt przygotowany na rywalizacje z najsiliniejszymi zespołami. W nasze możliwości sprowadzenia Bernardo absolutnie nie wierzę, ale nie pompujemy tez balonika Torre zanim jeszcze zagrał jakiekolwiek mecze bo później mamy nierealne oczekiwania co do młodych zawodników i jak ktoś nie wystrzeli jak właśnie Pedri/Gavi to La rambla już myśli, że sie do niczego nie nadaje. Nie oczekujmy, że dzieciaki będą grać jak dojrzali zawodnicy.

1

@ViscaelBarca2007 wiadomka, nikt nie mówi ze tak będzie, napisałem tylko, że na to liczę i trzymam kciuki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?