La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1648 Culés

2

Gdy sobie pomyśle że daliśmy za Ferrana 50 baniek to 40 za Lewandowskiego to jest taniocha.

1

@don'T.R.I.P.e Nie wiem co ty za Ferrana dałeś,ja się nie składałem

2

@don'T.R.I.P.e 40 za 34latka to głupota.

1

@don'T.R.I.P.e Tylko, że Ferran to może zostać na lata, Lewy nie bardzo.

0

@norbi77 Tak może zostać na lata ale jaką mamy gwarancje że on za powiedzmy 5 lat już będzie umiał trafić w bramke?

1

@don'T.R.I.P.e Nie przesadzaj. To, że drugą część rundy miał słabą, to nie znaczy, że jest daremny, bo bramki potrafi strzelać. Poczekajmy z pełną oceną do następnego sezonu.

0

@norbi77 Okej masz racje ale on mi niepokojąco podobnie wygląda do Griezmanna od którego gry w Barcelonie bolały mnie oczy.

1

@don'T.R.I.P.e Za pół roku będziemy mądrzejsi na jego temat :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?