La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1185 Culés

0

Rozak niestety nie ma za grosz mobilności , ok nie podnieść nogę co mnie lekko zadziwia bo porusza się jak mój dziadek mniej więcej i wystarczy go pchnąć i leży ..dramat jednym słowem. Czuję się zażenowany

0

@mmaciass czemu takie dziwne jak chłop rozbity i ma swoje lata?

0

@gumaz dziwne jest to że chłop dalej walczy w KSW,która mimo wszystko chce być poważna federacja choć wiemy że jest inaczej . Szczerze w życiu bym za to nie zapłacił ale mam darmowy dostęp od Vectry do końca sierpnia to załączyłem dla walki Borysa która była dobra

1

@gumaz dopowiadając , poziom walki zaprezentowany przez rozala nie godzi się nawet na KSW , przykro się na to patrzyło. Pudzian w jego wieku wygląda o niebo lepiej i to jest fakt. Współczuję rozalowi jego przeżyć zdrowotnych itp no ale panie nie ten czas i nie to miejsce . Wyjście po kasę i szokuje mnie że się sprzedaje.. to wyglądało jak walka parodia z Jasiem fasola , przecież on się przewraca na nogach od wiatru.. tempo emeryta ..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?