- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1275 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1275 Culés
8
Jutrzejszy HejtPark z Michniewiczem jest totalnie bezsensu. Po pierwsze był już tam zaledwie cztery miesiące temu. Po drugie z tego co można wyczytać na tt Stanowskiego, to tematem ma być wyłącznie Katar 2022.
Brak kontrowersyjnych tematów i brak zadawania niewygodnych pytań mija się totalnie z formułą tego programu.
Został zaproszony ponownie, żeby ocieplić swój wizerunek? (lub KS chce to zrobić). Ludzie będą tylko jeszcze bardziej wkurzeni, bo nie będzie tematu, który jest w tej chwili najbardziej interesujący (szkoda, że akurat taki). To będzie strzał w kolano moim zdaniem.
1
@Danny Gaucho Jeju Danny.Przeciez od dawna wiadomo że w KS jest pucowanie berła 24 na dobe.
1
@Encore Ale to pucowanie nikomu dobrze nie zrobi w tym przypadku. Nawet autoerotyzm czasem boli, jak jest go zbyt dużo.
0
@Danny Gaucho On został zaproszony przed ukazaniem się tego artykułu Jadczaka.
1
@Danny Gaucho będą pytania, a oni będą się rozłączać i wyjdzie im to wiadomo jak ;x
0
@Danny Gaucho no ale co, widz zada pytanie, a Stanowski przerwie i HALO HALO O TYM NIE MÓWIMY?
0
@PatrychoO @Transu96 Przecież pytania są sortowane, sprawdzane za nim gość wejdzie na wizję. Gdzie wy żyjecie? ^^
@tristan87 Okej, to tym bardziej po co? Przecież był niedawno.
1
@Danny Gaucho Też się dziwię.
0
@Danny Gaucho Z drugiej strony już był Hejtpark z niewygodnymi pytaniami. To ile z można słuchać o tym samym. Czesio nic nowego nie powie na ten temat.
Zarzutów jak nie było tak nie będzie. Polska to takich kraj w którym w sądzie trzeba udowodnić winę, a nie niewinność. Skoro on nawet tam nie trafi to po co to wałkować?