La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

konto usunięte

9

Niektórzy w sprawie sołtysa („Czesia”) przejrzą na oczy jak klasycznie Polska da ciała na wielkim turnieju. Typowa Polska myśl szkoleniowa da o sobie znać. Pojedziemy na turniej tak żeby nagrać jakieś materiały na ŁNP, pokazać dobra atmosferę, że każdy zadowolony bo sołtys treneiro i tak to się będzie kręciło

konto usunięte

3

@DaPidejpi Ostatnio mieliśmy mysl szkoleniową nie Polską i też było w ryj. Wcześniej był trener z Holandii I też było tragicznie na ME. Wiec wcale to nie jest zależne od polskiej myśli szkoleniowej. Medale MŚ zdobywaliśmy z polskimi trenerami tak samo 3 medale IO.

konto usunięte

9

@Janiama tylko kiedy te medale były zdobyte. Era Nawałki była spoko, ale też do czasu. U nas w zarządzaniu jest tragedia, w szkoleniu, w kolesiostwie, na każdej płaszczyźnie.

3

@Janiama Daj spokoj Maciej. Eksperci pożal się Boże.

konto usunięte

0

@DaPidejpi Nieprawda to co piszesz to zwykły populizm. Najlepiej napierdzielać na innych samemu nic nie robiąc w tym kierunku. Jak myślisz że to jest takie proste to zajmij się tym. Nie znam dziedziny życia w której można tak dobrze zarobić wcale nie mając wielkich fakultetów w kieszeni

1

@DaPidejpi kto wie, może Czesiu kupi nam mecz z Meksykiem i wreszcie wyjdziemy z grupy? Najważniejsze wydarzenie w końcu dopiero przed nami - wyznaczenie sędziów :)

0

@Janiama Ostatnio nie była Polska, może minimalnie wyników brakło, ale chociaż zaleczyliśmy grać piłką, wporównaniu do tego co teraz Czesiu wprowadził. Polscy trenerzy to masakra. Też nic dziwnego że żaden nie pracuje po za eklapa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?