La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

1

Półtora roczny chłopiec zmarł, po kilku godzinach spędzonych w aucie. Prawdopodobnie matka zapomniała zostawić dziecko w żłobku

WTF?

1

@mrboom Co ku*wa?

2

@skubi99 starsze zostawiła w przedszkolu, a młodsze zapomniała w żłobku zostawić. Wraca po pracy do auta a tam zwłoki..
Masakra

konto usunięte

6

@mrboom przecież to brzmi jak jakieś sci-fi… co za baba

„38-letnia kobieta rano zawiozła starsze dziecko do przedszkola. Pojechała później do pracy i tam zostawiła samochód.

Przed godziną 17 odebrała z przedszkola starsze dziecko i udała się do żłobka po młodszego syna. Tam dowiedziała się, że dziecka w tym dniu nie przywiozła do placówki. Po powrocie do samochodu okazało się, że na tylnym siedzeniu pasażera znajduje się 1,5-roczny chłopiec, który cały ten czas spędził w samochodzie kobiety. Dziecko nie dawało oznak życia.”

6

@DaPidejpi próbuje znaleźć wytłumaczenie, że rutyna, praca, może jakieś problemy inne, ale chyba nie da się tego wytłumaczyć
Ale, że też nikt nie zauważył tego dziecka
Straszna tragedia, ale matce pewnie psycha siądzie

0

@mrboom Staniesz między dwoma innymi samochodami które przyjechały wcześniej na parkingu i weź tu jakoś zauważ :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?