- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
1
Ale typ brednie wypisuje...
1
@tobiasson92 ci politycy to kretyni. Wmawiają ludziom same bzdury, najpierw super groźny covid, teraz straszą wojną , elektro śmieci czyli elektryczne auta, ciekawe co dalej...
4
@tobiasson92 On akurat zna się na ekonomii bardzo dobrze. To on zaorał i wyśmiał w TVP "Polski Ład" łącznie z rządem i powiedział, że jak inflacja zatrzyma się na 10% to wróci do tego studia zaszczekać pod stołem.
0
@MesQueUnClub_87 normalnie geniusz. Przy inflacji w styczniu ponad 9% przewiduje, że nie skonczy sie na 10% przy podwyzkach pradu i gazu. Normalnie Nostradamus
0
@ObiwanKenobi wtedy chyba było koło 8% a w studiu uparcie twierdzili, że nie będzie dwucyfrowa
1
@ObiwanKenobi Oglądałeś cały program i to co mówił? czy po prostu tak piszesz bez sensu? Masz, posłuchaj sobie to wtedy chociaż będziesz miał jakieś rzetelne podstawy do wydania opinii.
0
@MesQueUnClub_87 Ale widzialem ten program i niczego odkrywczego nie powiedział oprócz samej prawdy. Ale akurat w powyższym wpisie to rzeczywiście brednie napisał
1
@ObiwanKenobi No to zareagowałeś dość dziwnie jak na osobę, która widziała cała program bo tu nie chodzi o jedno zdanie wyrwane z kontekstu, które akurat przytoczyłem tylko szczegółowe opisanie tego dlaczego Polski Wał jest źle skonstruowany i dlaczego rząd mydli oczy. Uważasz, że dla większości społeczeństwa rozłożenie problemu na części pierwsze to nie jest nic odkrywczego? to w takim razie zbyt wysoko cenisz ten ciemnogród bo w tym kraju żyją ludzie, którzy myślą, że rząd ma swoje pieniądze lub że 500+ zwiększa ich komfort życia.