- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1143 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1143 Culés
3
Poniżej widziałem dyskusje o marnych zarobkach nauczycieli. To czemu związki nie godzą się na podwyżkę o 36%?
1
@ObiwanKenobi słucham? Jakie 36 %?
10
@ObiwanKenobi Ach to mityczne przygotowywanie się do lekcji (pamiętam jak u mnie wiekszość nauczycieli miało już wszystko gotowe z poprzednich lat) ciekawe jaki procent faktycznie przygotowuje się do każdej lekcji :P
2
Propozycja PIS - U jest taka, żeby nauczyciele obligatoryjnie byli 40 godzin w szkole, oczywiście, kto pracuje w szkole, wie, że jest to niemożliwe do zrealizowania. Oczywiście z tymi godzinami to kłamstwo. Moje pensum to 26 godzin, nie każdy ma18 godzin. Oczywiście jestem na radach, zebraniach itd, więc te moje 26 godzin to oczywista fikcja.
3
@Freudysta ale te rady, zebrania są co najwyzej raz w miesiącu, a czasem i rzadziej. Wiem bo moja ciotka pracuje jako nauczycielka i akurat ona na brak wolnego czasu nie narzeka, choć na pensje owszem.
1
@Freudysta "radach, zebraniach itd" to znaczy to jest codziennie? Co tydzień?
0
@Freudysta jak kojarze to jest tam, ze bylby dostepny w szkole 8h czyli łącznie coś ok. 30h tygodniwo.
0
@Bobo25 Powiem tak, praca średnio w tygodniu dla szkoły, to minimum 30 godzin.
2
@Freudysta a na normalnym etacie masz 40 godzin, plus tu masz sporo wolnego w okresie wakacyjnym. Rozumiem że to też ma swoje minusy przez np brak urlopu w czasie roku szkolnego.
Ta praca ma swoje plusy ale ma też minusy. Co do pensji to się zgodze że powinna być wyższa, ale to dotyczy też sporej części innych zawodów "państwowych" jak urzędnicy, policjanci, ratownicy medyczni, pielęgniarki.
0
@Freudysta Dlaczego praca przez 40h jest niemożliwa?