La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 952 Culés

konto usunięte

4

https://zapodaj.net/037583c5b05ab.png.html
A wy co kolekcjonujecie??
Lubicie buty??

1

@SteuerFreiMoney ostatnio u mnie wleciały yeezy 350 onyx też polecam :D ale kolekcje masz solidną

5

@SteuerFreiMoney Kiedys kolekcjonowalem modele aut, od resorakow po duze modele, okolo 400 mialem w szczytowym momencie.

A teraz to chyba koszule w kratke.

7

@SteuerFreiMoney A co ja baba, żeby zbierać buty?
Mam dwie pary i starczy.

konto usunięte

2

@Bobo25 tez tak kiedys myslalem :)
@JimMorrisonFCB resoraki i hot wheels tez mialem :)
@Joe_Pesci slyszalem,ze strasznie wygodne.
Ogolnie ciekawe sa,ale calkiem nie moj styl...
Dziekuje.

2

@SteuerFreiMoney Ja to mam 2 pary i jedną na zimę xd

1

@SteuerFreiMoney Płyty z muzyką i koszulki piłkarskie. Nie tylko buty ale ja ogólnie lubię ubrania. Mam tyle ciuchów że przez jakieś 3 miesiące mogę chodzić i nic się nie powtórzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?