- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1033 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1033 Culés
0
Jak myślicie jaki towar trzeba przyjmować aby bez żenady głosić publicznie podobne brednie?
"Von der Leyen dodała, że "nie będzie powrotu do tanich paliw kopalnych". "Musimy pozbyć się uzależnienia od paliw kopalnych. Odpowiedzią jest REPowerEU. I już widzimy efekty: np. amerykańskie dostawy LNG wzrosły o 75 proc."
0
@maroon zależy z której strony na to spojrzeć.
Gazu, ropy, węgla zabraknie już w tym roku. Z braku surowca? Nie, tego jest dostatek.
Wyłącznie na skutek spekulacji na rynkach międzynarodowych, na skutek sankcji i wzrostu kosztów wywołanych powyższymi działaniami.
Podejrzewam że podniosą znacząco opłaty emisyjne i cena energii elektrycznej skoczy do góry po nowym roku znacząco, może nawet dwu jak nie trzy krotnie.
Będzie bieda w Europie, szybciej niż nam się wydaje. Pierwsza zajrzy do Polski, nam już serwują cofnięcie o 30 lat, a to dopiero początek.
Amerykanie też mają problemy z energią, gaz od nich może przestać płynąć bądź cena skoczy ponad akceptowalny poziom.
0
@Dalhi Tyle, że LNG to też jest paliwo kopalne, więc jak można mówić o uniezależnianiu się od paliw kopalnych a potem jako rozwiązanie podawać wzrost jego importu?
0
@maroon ona mówi o agendzie "fit for 55". Będą ją agresywnie wprowadzać, ale to zajmie dekady.
Gazu już teraz nie ma, Rosją ucięła dostawy, bądź jak Polska sami zrezygnowaliśmy. Stąd dostawy z Ameryki, tyle że dostawcy zza oceanu wcale nie są tacy chętni dokładać do interesu i w perspektywie albo podniosą ceny albo też zmniejszą dostawy.