La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

0

Flopocanu poza Wimbledonem i bardzo dobrze. Ale co znowu kasy z reklam zgarnela to jej.

0

@barcelonaLM Czemu nie lubisz panienki Emmy?
Gdyby nie wygrała US Open, to by nie było takiej zawiści, a że ma wdzięk i urodę, to robi hajsik z reklam, głupi by nie skorzystał

4

@barcelonaLM jej mocno głowa nie wyrabia, podobny przypadek co Osaka i Mugu

1

@Medium no bo jest hype na nią na świecie jak na Ige a może większy, a umiejętnościami nawet nie dorasta. Ale tak jak słusznie zauważyłeś, ma śliczna twarz, jest z multi kulti rodziny i przepis na sukces gotowy

2

@barcelonaLM Ona ma w sumie 19 lat, rocznikowo 20, gdzieś ja te wszystkie lefrektory zgubiły na ten moment, ale dajmy dziewczynie czas, nikt przypadkiem szlema nie wygrywa

2

@Medium W kobiecym tenisie bym sie z tym spierał xD

3

@Medium Ostapenko po wygraniu RG tez miała mocno dominować XD

0

@Medium Gdyby nie US Open to nikt by o niej nie słyszał xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?