La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

1

Najpierw Błaszczykowski w Wiśle, teraz Boruc w Legii. Brzydko kończą legendy tych klubów swoje przygody z piłką. Borucowi w tym roku odwaliło kompletnie, czerwona z Wartą gdzie przywalił gościowi z łokcia, w bardzo ważnym momencie dla Legii. Potem stwierdził, że nie zapłaci 25k kary indywidualnej do komisji ligi za to, chociaż sam pobierał po 300k miesięcznie z klubu za nic. Efekt taki, że nie zagrał do końca sezonu. Teraz mecz pożegnalny z Celticem i afera o ceny biletów na które sam najpierw namawiał, a dzisiaj jechał z MIoduskim o ich cenę. A tu się okazuje, że taka cena stąd, że po pierwsze za przyjazd Celticu trzeba zapłacić (chociaż tak naprawdę na boisku to tam został ich legendą, nie w Legii gdzie było wielu bardziej zasłużonych bramkarzy) i Stanowski rzucił bombę, że od każdego biletu Boruc dodatkowo zapewnił sobie gruby procent.

0

@Uukasz_93 Boruc to zawsze miał coś z głową. Ostatnie 2 sezony w Legii to już w ogóle palma odbiła totalnie. Widocznie chłop traktował to jak sportową emeryturę, a nie jakies wyzwanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?