La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

0

Ronaldinho vs Neymar w Barcelonie

Ronaldinho: 207 meczów 94 bramek oraz 71 asyst
Neymar: 186 meczów 105 bramek oraz 76 asyst

O wiele lepsze staty Neymara na papierze, ich magii nawet nie porównuje

9

@Herato Tylko z kim też grał Neymar, a z kim Ronaldinho xD

0

@Herato Uff, całe szczęście, że nie porównałeś tej magii, bo z Ronaldinho to mało kto może rywalizować w tej kategorii. :D

0

@Medium Bardzo proszę nie umniejszać Eto'o

2

@Medium Messi, Etoo, Xavi, Iniesta, Henry itp To według ciebie z słabymi zawodnikami grał Ronaldinho?

0

@Herato Zobacz sobie jaki skład miała Barcelona w finale z Arsenalem

3

@Herato Nawet jakby miał 200 bramek więcej od Ronaldinho to nie będzie miał tej urzekającej radości z gry i ulicznej nieszablonowości, nieskalanej taktycznymi schematami. Ronie to unikatowa postać w historii footballu.

0

@Herato wiele lepsze to za dużo powiedziane, lepsze ale nie o wiele

2

@MesQueUnClub_87 Neymar nie ma nieszablonowości w swojej grze? Brednie

2

@Herato Neymar w Barcelonie to był kozak totalny, ale i tak za każdym razem wybrałbym Ronaldinho.

0

@Medium Przecież on ma mecze, gdzie jest tak monotonny do bólu, że aż fiut boli. Holuje piłki przy lewej linii i na 10 razy 3 razy przejdzie, a 7 go skasują równo z trawą i potem wstaje przez minutę z tego boiska z grymasem twarzy. Wejścia w pole karne i szukanie podaniami jest też mocno powtarzalne. Taka moja subiektywna opinia.

1

@MesQueUnClub_87 Opisujesz jego 2 ostatnie sezony w PSG, włącz powtórki meczów z całego pobytu w Barcelonie i dwóch pierwszych sezonów z PSG, albo chociaż skróty z jego meczów, pachołkami byli przy nim zawodnicy z tamtego okresu

"monotonny do bólu"

0

@MesQueUnClub_87 ale dałeś xDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?