La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1451 Culés

1

Zastanawiam się jak ewentualne przyjście Lewego wpłynie na zespół. Z jednej strony wydaje się, że jest dokładnie tym czego nam brakowało, bo nie mamy obecnie superegzekutora, a grać w piłkę i kreować sytuacje chłopaki potrafią. Z drugiej mam małe obawy - Lewy to dość jednowymiarowy piłkarz, stylem gry podobny do obecnego CRa, ale na szczęście z nieporównywalnie mniejszym ego. Jeżeli wszystkie elementy będą funkcjonować to korzyści z takiego piłkarza będą duże. Oby tylko chłopakom nie załączył się tryb, że każda piłka ma być zagrana do Roberta - z Messim to działało, ale Robert nigdy nie był, nie jest i nie będzie jak Leo. I nie mówię tutaj o tym, że przykładowo w 2020 był piłkarzem gorszym - nie o to chodzi, po prostu ma zupełnie inne zadania i nie jest tak wszechstronny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?