La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 682 Culés

0

Skoro ma przyjść Raphinia to po kiego kombinują z Dembele

0

@Cwaniak4
Bo gramy ustawieniem z 2 skrzydłowymi ?
Bo potrzebni są też rezerwowi w drużynie ?

0

@Cwaniak4 Kontuzja Raphinhi i kto zagra na skrzydle?

2

@Cwaniak4 Posiadanie dwóch skrzydłowych, to tak niezbyt w pespektywie całego sezonu xD

2

@Cwaniak4 bo nie mamy skrzydłowych. Ansu szklanka, Adamy już nie ma, Depay to nie skrzydłowy, jak któryś się polamie to nie będzie komu tam grać

2

@Cwaniak4 Dembele na LS, Raphinha na PS. Wystarczy jedna kontuzja i zostaje 2 skrzydłowych w aktualnej sytuacji. A tak będzie 3 i Abde w razie czego.

0

@skakun95 Ok to Depay w sumie to co jest ani to 9 ani skrzydłowy ? A o Ferranie zapomnieliście

1

@Cwaniak4 To jaką pozycję liczycie Ferrana skoro nie skrzydłowy? Przecież tym bardziej nie 9tka i nie środkowy pomocnik xD

0

@Uukasz_93 Jako skrzydłowy. Policz ilu teraz jest skrzydłowych. Ferran, Fati i ewentualnie Abde. A tak będą 4 skrzydłowi z prawdziwego zdarzenia i Abde. Depay to nie skrzydłowy, go bym liczył jako 9tka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?