La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 656 Culés

3

Zaczyna się. Na jesień czeka nas jako społeczeństwo ostateczny test czy obostrzenia, maseczki itd. będą już stałą cechą okresu październik-kwiecień, czy przeminie to raz na dobre.


9

@barcelonaLM Jak dla mnie to zima będzie decydująca czy to wszystko nie jebnie, jak znowu będą podwyższać ceny wszystkiego, przede wszystkim ogrzewania/energii, ludzie nie będą mieli z czego płacić i mam nadzieję, że ruszą na sejm i ten polskojęzyczny rząd rozdupcą w drobny mak xD

4

@ranger3120 Zabawne, że napisałeś "ruszą", a nie "ruszymy". :)

0

@barcelonaLM Co za łajza chce zdalnych głosowań? Lipiec, lato, zajeb*sta pogoda, chce się żyć, ludzie podróżuja, a jakis poseł się boi i chce glosowac zdalnie XD

0

@skubi99 Tam i tak od lat liderzy partii głosują zdalnie. Kwestia techniczna czy ich pionki robią to własnymi rękoma na sali czy poza nią nic tu nie zmienia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?