La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

2

Nie sądziłem ze już od lipca Grzesiowski uaktywni się ze swoimi teoriami i znowu będą starali się zasiać w ludziach panikę. To chyba jedyni eksperci którzy tyle razy się pomylili a nadal ich pomysły sa tak chetnie nagłaśnianie przez media. Co ciekawe osoby które miały dużo racji musza siedzieć cicho:/

0

@MysticCat jedyni eksperci którzy się pomylili to ci co myśleli że jest po covidzie dlatego że jest lżejszy od poprzedniego.Tymczasem bujanko jest dalej.A uprawianie demagogi spowodowało że składka zdrowotna jest większa.

0

@Borneo A ci eksperci którzy zastraszali społeczeństwo tym ze trupy będą leżeć na ulicach już się nie pomylili?

0

@MysticCat no jedyne co wiem to co co stali w kolejce w karetkach.I nawet jak trafiali do szpitali to było już za późno i umierali.Bo jedną z cech covidu było to że stan się pogarszał ale odczucia były późne i dlatego stosowano pulsoksymetr.Bo organizm się przyzwyczajał.Dotarcie do szpitala było już za późno i tak umierali ludzie i tu akurat rąk umarł tata moje kolegi.Oczywiście możesz być jak Edytka G i widzieć manekiny itp;)no ale mam nadzieję że jeszcze tak nie zdurnisłeś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?