La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 681 Culés

2

Swoją drogą nierozumiene dla mnie jest to że Barca ogląda się za przeciętnym Alonso na LO, który jest raptem młodszy 2 lata od Alby, a nie bierze pod uwagę takich graczy jak Wijndal/Grimaldo, a zwłaszcza Gaya który podejrzewam że jest do wyciągnięcia za niewiele z Valencii.

konto usunięte

1

@marcinK0000 To ci wytłumaczę dlaczego. Oni póki co nie szukają gościa co wejdzie do pierwszego składu bo Alba jest nie do wygryzienia. Gaya czy Grimaldo nie chcieliby przychodzić na ławkę tylko do gry a Alonso kiedyś musiał wchodzić z ławki.

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@marcinK0000 tylko ten przeciętny Alonso jest ograny na europejskim poziomie. Lepiej poczekać dwa lata na jakiegoś b. perspektywicznego obrońcę niż brać takiego Grimaldo. Nie bez powodu wielkie kluby jakoś go wyrwać z Benfici nie chcą xD

konto usunięte

0

@hayek za dwa lata to będziemy szukać następcę Alby i Alonso :D

0

@Explode No tak, o to mi chodzi :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?