La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

konto usunięte

9

Jak ktoś jest z Chodzieży lub z okolic to zapraszam o godz 17 na stadion Polonii Chodzież. Oldboje Polonii Chodzież zmierzą się z oldbojami Lecha Poznań. Ze strony miejscowych między innymi zobaczymy janiamę natomiast po stronie Kolejorza bedzie najlepszy piłkarz w historii Lecha Mirosław Okoński, znakomity Jarek Araszkiewicz a także Piotrek Reiss i wielu innych legendarnych piłkarzy Kolejorza.
Kilka tygodni temu spotkałem się po 30 latach z kolegami z poznańskiego osiedla Czecha. Dzisiaj po 30 latach zobaczę wielu kolegów z boiska. Bardzo miłe chwile :)

1

@Janiama Cześć. Chlałeś kiedyś z Okoniem?

konto usunięte

1

@Comentateiro Nawet nigdy z Mirkiem nie rozmawiałem a był moim wielkim idolem. Było ich trzech Okoński, Maradona i Messi, zacna ekipa

2

@Janiama cała trójka lewonożna?

1

@Janiama Okoń to też mój idol. A Araś to mój skrzydłowy wszech czasów w Lechu - to co ten facet robił wiatr na skrzydle to poezja.

Szkoda Okonia, że się tak rozdrobnił. Pamiętam jak facet z drewutni (taka buza z żarłem i alkoholem) na Dębcu mówił, że Okoń regularnie przychodzi i popija alkohol. No taki już był pan Mirek - zabawa, alkohol, hazard.

Ale uwielbiam tych gości, dla mnie legendy przez wielkie "L"

1

@Janiama Piotr r. już wyszedł? :p

konto usunięte

0

@Janiama Raczej zwycięstwo Lecha Piotr R. już o to zadba ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?